BELLA Happy pieluszki 0 46 szt. Zobacz większe

BELLA Happy pieluszki 0 46 szt.

Nowy produkt

Pieluszki BELLA Happy 0.

Więcej szczegółów

20 Przedmioty

38,00 zł brutto

29,91 zł za szt.

Więcej informacji

Pieluszki w rozmiarze 0 zostały stworzone z myślą o przedwcześnie urodzonych dzieciach oraz dzieciach o niskiej masie urodzeniowej. Kształtem dostosowane są specjalnie do budowy dziecka o wadze poniżej 2 kilogramów.

Pieluszki Before Newborn są produktami oddychającymi, zapewniającymi stały dostęp powietrza do delikatnej skóry maleństwa. Ich warstwa wewnętrzna to miękka włóknina Premium Dry, która dzięki swej budowie umożliwia wchłanianie moczu i wolnych stolców. Poprzez lekko kwaśny odczyn mogą one podrażnić skórę, dlatego niezmiernie ważne jest jak najszybsze przepuszczenie ich do wnętrza pieluszki. 

Elastyczne falbanki znajdujące się po obu bokach pieluszki utrzymują zawartość na odpowiednim miejscu, podnosząc komfort użytkowania pieluszki. Prawidłowe, mocne zapięcie zapewniają rzepy wielokrotnego zapinania. Odpowiednie nałożenie pieluszki ułatwione jest przez symetryczny obrazek na froncie pieluszki.

Pieluszka w przedniej części posiada specjalne wycięcie na kikut pępowiny, które pozwala uniknąć podrażnień tego delikatnego miejsca.

waga dziecka <2Kg

Produkty powiązane