Baby Ono Pojemniki do przechowywania pokarmu Zobacz większe

Przechowywanie mleka matki w pojemnikach Baby Ono

1028

Nowy produkt

Pojemniki do przechowywania oraz mrożenia pokarmu.

Więcej szczegółów

22,00 zł brutto

18,50 zł za szt.

Więcej informacji

POJEMNIKI DO PRZECHOWYWANIA POKARMU

Przechowywanie mleka matki oraz innych pokarmów dla dziecka powinno przechowywać się tylko i wyłącznie w sterylnych pojemnikach (butelki, woreczki, torebki, etc.) To szczególnie ważne, bowiem zapewnia ochronę bobasa przed niepożądanym skutkiem działania bakterii na jego nieodporny jeszcze organizm. Ważnym jest także by pokarm nie był przechowywany zbyt długo, bowiem jego skład zmienia się z czasem w zależności od potrzeb dziecka, służących jego rozwojowi. Pojemniki służące do przechowywania mleka matki wyposażone są w dodatkową pokrywkę oraz ustnik, dzięki któremu bezproblemowo podamy go niemowlakowi. W celu jak najlepszej ochrony, należy pamiętać by każdorazowo przed oraz po posiłku dokładnie umyć oraz wyparzyć pojemnik i nie używać przy tym środków chemicznych.  

Pojemniki do wielorazowego przechowywania oraz mrożenia pokarmu. Dodatkowa pokrywka z ustnikiem umożliwia bezpośrednie podanie pokarmu dziecku. Przed pierwszym i po każdym użyciu produkt należy dokładnie umyć i wyparzyć wrzątkiem.
Nie gotować, produkt myć w ciepłej wodzie z dodatkiem mydła dziecięcego, wielokrotnie płucząc. Nie należy używać innych środków chemicznych.

Pojemniki służące do przechowywania mleka matki wykonane są ze specjalnego tworzywa, które można używać z żywnością i jako takie nie zawierają Bisfenolu A.

W opakowaniu 4 sztuk.
Pojemność 200 ml.