Mom's zawieszka do smoczka Zobacz większe

Mom's zawieszka do smoczka

952

Nowy produkt

6 Przedmioty

25,00 zł brutto

Więcej informacji

ZAWIESZKA DO SMOCZKA

Kolorowa zawieszka do smoczka.  Posiada kolorowe metki,którymi maluszek może się bawić. Zawieszka z jednej strony zakończona jest klipsem umożliwiającym przyczepienie zabawki. Z drugiej strony znajduje się silikonowy gryzak, który dziecko może brać bezpiecznie do buzi.

POLECAMY, ponieważ jest miękka i nie podrażnia dodatkowo dziąseł. Małe kolorowe metki zachęcają do zabawy gdy smoczek lub gryzak wypadnie. Przyjazna kolorystyka.

Uwaga!-silikonowy gryzak umieszczony na przywieszce zwykle występuje w kolorze niebieskim lub zielonym.

Świat zmysłów noworodków, niemowląt i małych dzieci jest  bardzo dobrze rozwinięty, a odpowiednia jego stymulacja zdecydowanie wspiera rozwój dziecka. Dlatego też jest tak ważnym aby wybrać odpowiednie zabawki.

Noworodek, pomimo niedostatecznie jeszcze rozwiniętego narządu wzroku, widzi, jest do obraz rozmyty, ale już kilka minut po przyjściu na świat potrafi rozpoznać twarz mamy. Dziecko dostrzega to, co znajduje się w odległości 20–30 centymetrów od jego twarzy. Widzi trzydzieści razy słabiej od dorosłych. Jego świat przypomina obraz oglądany przez zamarzniętą szybę. Widzi kontrastowe zestawienia: czerń, czerwień i biel, pod warunkiem, że wzory są duże.

Należy pamiętać, że maleństwo nie potrafi jeszcze na dłużej skupić wzroku. W  drugim miesiącu życia potrafi już zatrzymać wzrok na jasnej plamie światła, ale żeby ją zobaczyć, odwraca całą główkę. Widzenie pod kątem opanuje dopiero między 3. a 4. miesiącem. Badania wskazują, że najpierw patrzy na miejsca styku np. białego i czarnego, a dopiero później przesuwa po tych krawędziach wzrokiem.

Grupa wiekowa;0+

Długość:42 cm.

Zabawka wyprodukowana jest w całości w Polsce.